Vienna Life Lang Team, Kraków 2017

W trudnych warunkach przyszło się ścigać kolarzom w drugiej edycji Vienna Life Lang Team. Od rana utrzymywała się mgła z mżawką, a dzień wcześniej do południa padał deszcz. Wskutek tego trasa w wielu miejscach była błotnista. Trasa dodatkowo dała w kość przez przewyższenia – trzeba było się sporo namęczyć na podjazdach i niebezpieczne zjazdy. Wielu osobom przydała się umiejętność biegania z rowerem na plecach 😉

Wyścigi na najdłuższej 89-kilometrowej trasie GRAND FONDO wygrali Patryk Piasecki (JBG2 Professional Team) i Anna Urban (Stowarzyszenie Łódzkiego Towarzystwa Cyklistów).

Na dystansie Medio (64 km), większych szans nie dali rywalom Michał Górniak (Rybczyński-Bikes Remmers TP-Link Team) i Aleksandra Zabrocka (Baszta Bytów).

Tomasz Sikora (TKKF Uklejna Myślenice) i 17-letnia Julita Fira (Head Team Luboń Skomielna Biała) zwyciężyli na najkrótszym dystansie MINI (24 km).

przykładowe zdjęcia – fot. fotosa.pl

fotosa.pl na swojej stronie opublikowała 5,3 tys. zdjęć, które można szybko wyszukać po numerze startowym. Zobacz zdjęcia